Dovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Vše o Rumunsku, cestování po Rumunsku, praktické informace pro vaši dovolenou v Rumunsku. Zajímavosti, geografie, kapitoly z rumunské historie a mnoho dalšího.

Venus-Venuše

Rumunské letovisko Venus se nachází v Černomořské oblasti Mangalia. Venus má vynikající klimatické podmínky (podobně jako Azurové pobřeží) a společně s nádhernou přírodou, krásou Černého moře a velmi bohatou kulturní historií nabízí ideální podmínky pro strávení příjemné letní dovolené.


Rekreační středisko Venus nabízí širokou škálu rehabilitačních, terapeutických, lázeňských, ale také sportovních vyžití. Ve městě je možnost navštívit některou z mnoha restaurací a ochutnat místní speciality. Po blízkém okolí Vás proveze místní, turisty velice oblíbený, výletní vláček. V letovisku Venus se nachází více jak 25 kvalitních hotelů, které jsou postaveny v zálivu Aurora a nesou převážně dívčí jména jako např.: Dana, Anca, Ileana apod. Je zde i několika barů a diskoték.


Toto rumunské turisticky zajímavé letovisko se nachází v jihovýchodním rumunsku(okres Konstanta), na březích Černého moře 3km od střediska Mangalia a 41km na jih od Konstanty. Obec se nachází v nadmořské výšce 3-20 metrů.


Místní pláž je dlouhá 1,2km s šířkou až 200 metrů a její velice jemný plážový písek je ideální i pro helioterapii a talazoterapii...Související články:
Mangalia
Lázně Mangalia
Černé moře

Dovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Pár slovy:fotografie,Rumunsko,dovolená v Rumunsku,rumunské hory,pohoří v Rumunsku,Banát,cestování po Rumunsku,tipy na výlet.
Foto ukázky
Timisoara017.jpg
Výběr

Magnalia Mangalia - řecky Callatis nebo Panglicara(Pangalia nebo Pancalia znamená "nejhezčí"). Toto významné rumunské město s přístavem na pobřeží Černého
..více o Magnalia